Lichtgewicht rolstoel mei 12'' efterwiel #JL8630LAJ-12
Beskriuwing
» In lichtgewicht rolstoel mei in gewicht ûnder 30 pûn.
» Duorsum aluminium frame mei anodisearre finish
» 6” solide tsjillen
» 12" PNEUMATYSK ACHTERWIEL
» Druk om tsjilremmen te blokkearjen
» Handgrepen weromlûke
» ôfneembere earmsteun
» opklapbere fuotplaten
Tsjinne
Bedriuwsprofyl
Kwaliteitsprodukten
OPRICHT YN 1993. 1500 Fjouwerkante meter oerflak
EKSPORTEARJE NAAR MEAR AS 100 LANNEN 3 WORKSHOPS
Mear as 200 meiwurkers, wêrûnder 20 managers en 30 monteurs
Ploech
Klanttefredenheidssifer is mear as 98%
Kontinue ynnovaasje en ferbettering
Stribbje nei treflikens Wearde kreëarje foar klanten
Meitsje produkten mei hege wearde foar elke klant
Erfaren
Mear as tsien jier ûnderfining yn 'e aluminiumyndustry
Tsjinnet mear as 200D bedriuwen
Spesifikaasjes
Artikelnr. #JL8630LAJ-12
Iepene breedte 61 sm
Folde breedte 28 sm
Sitbreedte 46 sm
Sitdjipte 36 sm
Sitthichte 45,5 sm
Hichte fan 'e rêchleuning 46 sm
Totale hichte 91 sm
Diameter fan efterwiel 12"
Diameter fan foarwiel 6"